Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | A 1 | A 2 | Hř 3 | Hř 4 | Hř 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlčany | 180 | 14,40 | PB | 100 | |||||
2. | Nalžovice | 134 | 14,43 | PB | - | 59 | ||||
3. | Kotenčice | 128 | 14,75 | PB | 48 | |||||
4. | Vranovice | 121 | 14,65 | PB | 65 | |||||
5. | Jesenice | 105 | 14,39 | PB | 34 | |||||
6. | Zalužany | 104 | 14,96 | PB | 41 | |||||
7. | Starosedlský Hrádek | 95 | 14,40 | PB | 45 | |||||
8. | Nahoruby | 95 | 14,51 | BN | 25 | |||||
9. | Radíč | 92 | 14,65 | PB | 32 | |||||
10. | Svaté Pole | 91 | 14,35 | PB | 34 | |||||
11. | Záborná Lhota | 50 | 14,71 | PB | - | - | - | 20 | ||
12. | Buková | 48 | 14,95 | PB | 11 | |||||
13. | Suchodol | 40 | 16,00 | PB | 21 | |||||
14. | Březnice | 36 | 15,62 | PB | - | 5 | ||||
15. | Voltýřov | 36 | 16,00 | PB | 26 | |||||
16. | Skalice | 28 | 16,35 | PB | 15 | |||||
17. | Malovice | 25 | 15,12 | BN | - | - | - | - | - | 0 |
18. | Křížkový Újezdec | 25 | 15,26 | PH | - | - | - | 7 | ||
19. | Křečovice | 23 | 15,25 | BN | - | - | - | 9 | ||
20. | Věšín | 20 | 16,01 | PB | - | - | - | 11 | ||
21. | Mokřice | 19 | 16,89 | PB | - | - | - | 16 | ||
22. | Oplot | 18 | 15,75 | PJ | - | - | - | 6 | ||
23. | Horní Měcholupy | 13 | 16,75 | AB | - | - | - | - | 9 | |
24. | Broumy | 13 | 16,76 | BE | - | - | 6 | |||
25. | Líchovy | 9 | 16,28 | PB | - | - | - | - | - | 0 |
26. | Chrást | 6 | 16,67 | PB | - | - | - | - | 4 | |
27. | Oprechtice | 5 | 16,01 | DO | - | - | - | - | - | 0 |
28. | Střezimíř | 4 | 16,89 | BN | - | - | - | - | 0 | |
29. | Zaječov | 2 | 18,64 | BE | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | A 1 | A 2 | Hř 3 | Hř 4 | Hř 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlubyně | 86 | 16,98 | PB | 52 | |||||
2. | Vranovice | 83 | 17,12 | PB | 48 | |||||
3. | Líchovy | 82 | 16,59 | PB | - | 18 | ||||
4. | Zalužany | 69 | 17,39 | PB | 25 | |||||
5. | Lužná | 55 | 17,33 | RA | - | - | 16 | |||
6. | Skalice | 53 | 17,86 | PB | 16 | |||||
7. | Malé Přílepy | 34 | 17,84 | BE | 20 | |||||
8. | Broumy | 31 | 18,45 | BE | - | - | 12 | |||
9. | Střezimíř | 21 | 17,32 | BN | - | - | - | - | 8 | |
10. | Sloup | 10 | 16,71 | PZ | - | - | - | - | 2 | |
11. | - Martomice | 6 | 19,20 | - | - | - | - | - | - | 0 |
12. | Suchodol | 5 | 20,00 | PB | - | - | - | 5 | ||
13. | Březnice | 1 | 20,00 | PB | - | - | 0 | |||
14. | Záborná Lhota | 1 | 20,56 | PB | - | - | - | - | 0 | |
15. | Sestrouň | 0 | 20,46 | PB | - | - | - | - | - | 0 |
16. | Křížkový Újezdec | 0 | 21,44 | PH | - | - | - | - | - | 0 |
17. | Zahořany | 0 | NP | BN | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 50 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: