Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | A 1 | A 2 | Hř 3 | Hř 4 | Hř 5 | Hř 6 | Sp 7 | Sp 8 | Pa 9 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlčany | 180 | 14,40 | PB | 150 | |||||||||
2. | Nalžovice | 134 | 14,43 | PB | - | 106 | ||||||||
3. | Kotenčice | 128 | 14,75 | PB | 87 | |||||||||
4. | Vranovice | 121 | 14,65 | PB | 96 | |||||||||
5. | Jesenice | 105 | 14,39 | PB | 82 | |||||||||
6. | Zalužany | 104 | 14,96 | PB | 79 | |||||||||
7. | Starosedlský Hrádek | 95 | 14,40 | PB | 67 | |||||||||
8. | Nahoruby | 95 | 14,51 | BN | 70 | |||||||||
9. | Radíč | 92 | 14,65 | PB | 67 | |||||||||
10. | Svaté Pole | 91 | 14,35 | PB | 62 | |||||||||
11. | Záborná Lhota | 50 | 14,71 | PB | - | - | - | - | - | - | 20 | |||
12. | Buková | 48 | 14,95 | PB | - | - | 39 | |||||||
13. | Suchodol | 40 | 16,00 | PB | 40 | |||||||||
14. | Březnice | 36 | 15,62 | PB | - | 35 | ||||||||
15. | Voltýřov | 36 | 16,00 | PB | - | - | 29 | |||||||
16. | Skalice | 28 | 16,35 | PB | 27 | |||||||||
17. | Malovice | 25 | 15,12 | BN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
18. | Křížkový Újezdec | 25 | 15,26 | PH | - | - | - | - | - | 18 | ||||
19. | Křečovice | 23 | 15,25 | BN | - | - | - | - | - | 18 | ||||
20. | Věšín | 20 | 16,01 | PB | - | - | - | - | - | 20 | ||||
21. | Mokřice | 19 | 16,89 | PB | - | - | - | - | - | - | - | 16 | ||
22. | Oplot | 18 | 15,75 | PJ | - | - | - | - | - | - | - | 6 | ||
23. | Horní Měcholupy | 13 | 16,75 | AB | - | - | - | - | - | - | - | 13 | ||
24. | Broumy | 13 | 16,76 | BE | - | - | 8 | |||||||
25. | Líchovy | 9 | 16,28 | PB | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
26. | Chrást | 6 | 16,67 | PB | - | - | - | - | - | - | - | 6 | ||
27. | Oprechtice | 5 | 16,01 | DO | - | - | - | - | - | - | - | - | 5 | |
28. | Střezimíř | 4 | 16,89 | BN | - | - | - | - | - | - | - | 4 | ||
29. | Zaječov | 2 | 18,64 | BE | - | - | - | - | - | - | 2 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | A 1 | A 2 | Hř 3 | Hř 4 | Hř 5 | Hř 6 | Sp 7 | Sp 8 | Pa 9 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hlubyně | 86 | 16,98 | PB | 70 | |||||||||
2. | Vranovice | 83 | 17,12 | PB | 69 | |||||||||
3. | Líchovy | 82 | 16,59 | PB | - | 60 | ||||||||
4. | Zalužany | 69 | 17,39 | PB | 43 | |||||||||
5. | Lužná | 55 | 17,33 | RA | - | - | 41 | |||||||
6. | Skalice | 53 | 17,86 | PB | 36 | |||||||||
7. | Malé Přílepy | 34 | 17,84 | BE | 27 | |||||||||
8. | Broumy | 31 | 18,45 | BE | - | - | 28 | |||||||
9. | Střezimíř | 21 | 17,32 | BN | - | - | - | - | - | - | - | 9 | ||
10. | Sloup | 10 | 16,71 | PZ | - | - | - | - | - | - | - | 10 | ||
11. | - Martomice | 6 | 19,20 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
12. | Suchodol | 5 | 20,00 | PB | - | - | - | - | - | - | - | 5 | ||
13. | Březnice | 1 | 20,00 | PB | - | - | - | - | - | 0 | ||||
14. | Záborná Lhota | 1 | 20,56 | PB | - | - | - | - | - | - | - | 1 | ||
15. | Sestrouň | 0 | 20,46 | PB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
16. | Křížkový Újezdec | 0 | 21,44 | PH | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 | |
17. | Zahořany | 0 | NP | BN | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 50 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: